Dla kogo harfa

Dla kogo harfa

Rodzice często pytają mnie: „Jak mogę wspierać moje dziecko jak on uczy się czytać?” Mówię im, istnieje kilka sposobów, możesz pomóc dziecku. Przede wszystkim, przeczytaj do nich! „Kiedy zaczniemy czytać do nich?” Nigdy nie jest za wcześnie, aby rozpocząć czytanie dziecku. W okresie życia płodowego, dziecko reaguje na głos matki.http://psychoterapiadom.pl Kadencja i tembr Twojego głosu może uspokoić i osiedlić się dziecka. Gdy się narodził oczy zaczną kojarzyć swój głos do czytania z książką w ręku. Wiedz, że jako niemowlę, treść, co czytasz (może to być dziennik pracy lub powieść tajemnicą) nie jest ważne, to jest rytm i ton swojego głosu, że dziecko reaguje. Wystarczy przeczytać na głos książki, listy i artykuły jesteś już czytania.

Gdy dziecko zaczyna docierać do książek, jak czytać i zaczyna gaworzyć, naśladując głos, można zachęcać dziecko dostając podstawowe książki z obrazkami, jak Pat the Bunny i Dobranoc Księżyca, który potrafi spojrzeć na i cieszyć się. W starszym wieku, niech wasze dzieci widzą czytasz. Dzieci w wieku od dwóch do pięciu lat spojrzeć na dorosłych w ich świecie jako wzór do naśladowania. Oni naśladują słowa i swoje działania.

Dla kogo harfa

Ponadto, nie ograniczają doświadczenie czytania dziecka. Czytaj wiersze i literatura dla nich. Wiersze oferują

Dla kogo harfa

Prawie muzyczne jakości do słowa pisanego. Niektóre z wierszy Roberta Frosta zostały pięknie ilustrowane i można je znaleźć w dziale dziecięcym w swojej bibliotece lub księgarni. Literatura to nie tylko historia, ale historia opowiedziana w pewnym stylu, wykonane ze starannie dobranymi słowami. Literatura dla dzieci takich jak Pajęczyna Charlotty lub trąbka Swan EB Biały oddaje dziecko i pozwala jej być transportowane do innego miejsca i czasu, używając słów autora namalować obraz w swoim umyśle.

Artykuł napisany przez: