Dla kogo skrzypce

Dla kogo skrzypce

Spisek idiotów? Ale co sprawia, że ??to wszystko jest tak idiotyczne, że nie mamy nic z tym zrobić! A mogło być tak proste. Te oszczędności gazu przez nas rozwiązania najbardziej o dźwięku – takich jak samochody hybrydowe i biopaliw – są kosztowne i kłopotliwe dla przeciętnego kierowcy.https://www.chrupka.eu/pasza-dla-koni-sportowych-wyczynowych Ale jest wiele rzeczy, które możemy zrobić już teraz, aby zmniejszyć ilość gazu używamy. I wielu z nich nie kosztuje ani grosza! Dlaczego nie każdy o tym mówić?

Większość współczesnych silnikach samochodowych trać 75% energii zużywają oni, a my marnować miliardy dodatkowych galonów z naszych śmiesznych nawyków jazdy. Że „płytkie” Pomysł, że Obama zaproponował w swojej kampanii (ta o regularne sprawdzanie ciśnienia w oponach) może zmniejszyć ilość gazu możemy konsumować o 2-3%. TO 3 mld galonów gazu rocznie! Ktoś ma lepszy pomysł? Jeśli tak, to nadszedł czas, aby przyspieszyć.

Dla kogo skrzypce

186 miliardów galonów ile gazową YearThat za prowadzimy za pośrednictwem naszych samochodów osobowych rocznie. I to nie obejmuje ogromne zapotrzebowanie na paliwo naszego wojska, które nawiasem mówiąc, jest największym konsumentem organizacyjną ropy naftowej na świecie. Nie obejmuje samoloty i pociągi czy samochody policyjne. Wystarczy flota pasażera.

Dla kogo skrzypce

258 milionów samochodów osobowych rack około 3 biliony mil jazdy każdego roku w Stanach Zjednoczonych A. Wszystkie te mile podlizywać miliardy litrów tygodniowo. Dopóki coś z tym zrobić irytujące statystyki, nie będziemy w dowolnym miejscu z naszej polityki energetycznej. Poza głąb Zatoki rezerw ropy naftowej.

nigdy nie będziemy energii niezależnego jeśli będziemy za pomocą ilości gazu obecnie używamy. I tak długo jak jesteśmy uzależnieni od ropy, będziemy uzależnione od zagranicznej ropy naftowej. Nawet jeśli moglibyśmy wdrożyć każdy przełom technologiczny w świecie już teraz, to jeszcze zajmie dwadzieścia lat dokonać wyłomu w ilości gazu spalamy.

Artykuł napisany przez: https://www.flasz.pro/44-torby-bawelniane-biala-czarna-granatowa