Jak wyglada nauka w szkole muzycznej

Jak wyglada nauka w szkole muzycznej Więc po prostu zachować cranking miliardów baryłek ropy i udając, jakbyśmy rzeczywiście robi coś innego.

VotersBut nic z tego nie może się wydarzyć bez zgody amerykańskiego wyborcy (aka użytkownika gazu). Gdy coś idzie nie tak, jak wyciek ropy w Zatoce, kochamy winę urzędników wybieranych. Oczywiście, istnieje mnóstwo dowodów eksponujące jak regulatorzy wczołgał się do łóżka (dosłownie iw przenośni) z przemysłem naftowym.czytaj więcej na naszej stronie Ale to nic nowego. Najwyraźniej, nawet gdy wiemy oni cozying do wielkiego oleju (i duże auto) – Trzymamy NADSYŁANIA je z powrotem do Dystryktu Kolumbii

Jak wyglada nauka w szkole muzycznej

W większości przypadków po prostu nie chcą borykać. Dopóki nasz gaz jest tani, a my właściwie nie trzeba robić nic, będziemy prawie uwierzyć w cokolwiek nam każą. Jeszcze w maju tego roku, Amerykanie sprzyjał platform wiertniczych ropy o ponad 12:58: 62 procent stwierdziło, że były za nim, podczas gdy tylko 28 procent stwierdziło, że ryzyko było zbyt wielkie. Wydaje się nam, można sprzedać niemal wszystko, zwłaszcza jeśli zawinąć to wszystko w amerykańskiej flagi i szyny przed zbyt wiele regulacji rządowych.

Absurdalny spisek ewoluowała od Big Oil, wielkiego rządu i opinii publicznej do głosowania. Wszyscy udają, chcemy czystej energii niezależną, ale tak długo, jak nikt w rzeczywistości nazywa nas na naszej chciwości / marnotrawstwa / siły przyciągające idziemy z tym, co jest plan. A wszystko to uwagę jesteśmy oddanie sprawie wycieku samego Gulf, po prostu pozwala nam ciągle brakuje punktu! Nawet teraz, nadal nie chcemy mieć do czynienia z rzeczywistością, że my, społeczeństwo paliwożernych, są tymi, którzy pojechaliśmy ten czarny, lepki autobus nad urwiska.

Jak wyglada nauka w szkole muzycznej

Deja Vu All Over Again „Nasz szyi jest rozciągnięta na ogrodzenie i OPEC ma nóż” – prezydent Jimmy Carter, 1979

Po raz ostatni amerykański prezydent poważnie starał się zwrócić na siebie uwagę ludzi na temat korzystania z mniej gazu w 1979 roku, kiedy był Jimmy Carter dał jego niesławny „złe samopoczucie” mowę, w której starał się rozwiązać przyczyny i środki zaradcze rosnącego niedoboru gazu.
Artykuł napisany przez: