Jaki instrument bedzie dla nas idealny

Jaki instrument bedzie dla nas idealny

Niektóre z tych ofert to „przynęty i switch”, gdzie firma kusi gospodarza, aby uzyskać stopę w drzwi, a następnie zaczyna się wyjaśniać, że nie ma dodatkowych opłat dla niemal każdego coś innego. Inni po prostu nie wiem, jak do czyszczenia dywanów i albo nie używać żadnych środków chemicznych lub korzystania z tanich rozpuszczalników i tani sprzęt i po prostu zostawić duży problem i brudniejsza dywan dla gospodarza.

Teraz zbadajmy wyższe ceny. Konieczne jest, aby korzystać z najlepszych odczynniki i sprzęt, aby zrobić dobrą czyszczenia dywanów praca. Typowym góry wózka linii zamontowane set-up będzie kosztować $ 50,000 do $ +70.000. Właściwe, niezawodne, wydajne technicy należy wpłacić 12 $ – 20 $ za godzinę w Utah, na przykład. Dodajmy do tego podatki federalne i stanowe, ubezpieczenia, mundury, i koszty ogólne, takie jak reklamy i marketingu, utrzymania i szkoleń oraz innych kosztów administracyjnych i można zobaczyć, jak praca, która może trwać od 2 do 3 godzin do zrobienia, nie może być opłacalna w 70 $.

Sprawiedliwa cenowa powinna również zawierać podstawowe informacje, takie jak odkurzanie, pre-plamienie, uwodzenie, przesuwanie mebli światła i zwykłe usuwanie plam. Różne firmy pobierają różne kwoty za to, ale można mieć pewność, że Certified Professional firma sprzątająca, która chce utrzymać się na rynku i stworzyć klientów poprzez skierowania, podejmie wszystkie te czynniki pod uwagę, przed przybyciem na cenę dla Ciebie.

Jeszcze jedna rzecz.

Są to zazwyczaj dwie główne metody wyceny. Jednym z nich jest za pokój. Drugi to za stopę kwadratową. Uważam, że metoda ustalania cen za metr kwadratowy stóp jest najbardziej sprawiedliwy dla obu zainteresowanych stron. Wszyscy wiemy, że pokoje są w różnych rozmiarach. Kiedyś oczyścić dom, w którym sypialnia wynosiła 1200 stóp kwadratowych!

Wreszcie, należy zawsze poprosić o zniżkę, i sprawdzić kupony i ofert specjalnych, jeśli masz na to ochotę. Twoja firma czyszczenie dywanów zawsze będzie próbował cię pomieścić, zwłaszcza jeśli praca sprzątanie jest przez ponad 1000 stóp kwadratowych dywan.

Victor Nugent jest właściciel i prezes AJS Carpet Cleaning, Inc. z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży czyszczenie dywanów i wykładzin.

Aby uzyskać więcej informacji zadzwoń 801 368-0705 lub odwiedzić naszą stronę internetową AJS Carpet Cleaning, Inc.

Artykuł napisany przez: