Co daje nam nauka gry na instrumentach

Co daje nam nauka gry na instrumentach

Jednym z pierwszych pytań, często słyszę od wielu pierwszych rozmówców czasu na poszukiwanie odpowiedniej firmy czyszczenia dywanów, jest „Ile trzeba zapłacić?” Muszę śpieszę powiedzieć, że nie dostają na to pytanie tak wiele od ludzi, którzy dzwonią po odwiedzenie mojej strony czyszczenia dywanów. Nie tylko dlatego, że mogą one uzyskać szacunkowe z mojej strony cytatem, ale ponieważ już przeglądałem strony i zgromadzone informacje na temat tego, co Czyszczenie dywanów pociąga za sobą, a prawdopodobnie stwierdzili, że wiemy, co robimy i są na tyle kompetentny, i wystarczająco uzasadniona aby zasłużyć na ich zaufanie. Osoby te zwykle po prostu poprosić o powołaniu do czyszczenia dywanów.

Zgodnie z najlepszych źródeł branżowych, średnia cena jest opłata za czyszczenie dywanów i wykładzin w kraju, wynosi 30 centów za stopę kwadratową. Przeciętny dom ma około 1000 stóp kwadratowych wykładziny, więc przeciętnie, typowe gospodarstwo domowe będzie płacić 300 $ za cały czyszczenia domu. Koszt ten jest bardzo zróżnicowana, oczywiście, i różni się od stanu, i przestrzennie. Nie będzie również oczywiste różnice co dywan obciąży firmy sprzątające, w moim doświadczeniu, na dywanie mieszkaniowej, może wynosić od 7 lub 8 centów za stopę kwadratową, do 75 lub 80 centów za stopę kwadratową. Więc średnia 1.000 stóp kwadratowych domu cały koszt czyszczenia dywanów może wahać się od $ 70 do nawet $ 800 dolarów.

Co daje nam nauka gry na instrumentach

Dlaczego?

Co daje nam nauka gry na instrumentach

Cóż, zawsze pamiętaj, że masz za co płacisz, a kupujący powinien wystrzegać.

Przeanalizujmy niską cenę Pierwszy scenariusz czyszczenia. Każdy z nas musiał widzieć te koperty i ulotki trumpeting czyszczenie dywanów do 6,99 $ za pokój lub cały dom za $ 69.95. Nie wierzę, że jest to możliwe do czyszczenia dywanów właściwie dla tych cen.
Artykuł napisany przez: