Dla kogo oboj

Dla kogo oboj

W mojej klasie Montessori, kocham cały dzień relaks w połowie czasu, w którym czytam „Rozdział książkę” dla dzieci. Pierwszy raz robię to, że dzieci często mówią „Laura, zapomniałeś, aby zobaczyć zdjęcie!” Jest z tym stwierdzeniem, że książka jest odłożyć jak stworzyć obrazy, które są brakujące; Mówię dzieciom ta książka nie ma wiele zdjęć i pytam co to chcieliby zobaczyć. W odpowiedzi dostaję opis ludzi i miejsc utworzonych przez dzieci. To z ich wyobraźni, że historia ożywa.

Dla kogo oboj

Książki dla dzieci przeszły długą drogę od wielu z nas były dzieci. Mam wiele książek, aby dzielić się z dziećmi w mojej klasie, a ilustracje są piękne, a zawartość znaczące. Książki, które czytają z dzieckiem powinna wspierać swoje dziecko jak on lub ona rośnie. Książki o odwiedzenie gabinecie pomóc dziecko wie, czego się spodziewać. Książki można zaszczepić łask społecznych Życzymy naszym dziecku wyrazić. Jamie Lee Curtis ma szereg książek, które zajmują się poczucie własnej wartości i wyrażania siebie. Wiek odpowiednie książki można stwierdzić, że pomoże dziecku treningu toaletowego, przenosząc się do nowego domu, a nawet zrozumieć, dlaczego babcia traci swoją pamięć. Dzieci, które usłyszał ich ulubionych książek setki razy częściej odmawiać książka dosłownie. Będą wołać „Czytam!” Potwierdzenie ich za to i niech wiedzą, jak bardzo podziwiam kogoś, kto umie czytać.

Dla kogo oboj

Kiedy dziecko jest zaintrygowany książkach, naturalnie ma chęci do nauki umiejętności niezbędne do zbadania ich na własną rękę. Istotne jest, że w ślady dziecka i zaoferować mu narzędzia, kiedy wyraża to zainteresowanie. Nie zmuszaj dziecka czekać dowolnej chwili, takie jak dzień w pierwszej klasie, kiedy nauczył się czytać, im nauczyć się czytać. W moich latach nauczania 2 do 6-latków, miałem wiele dzieci wykazują silne pragnienie, aby nauczyć się czytać i wykonać to zadanie na swój czas – często na długo przed planowaną da frez do styropianutą rozpoczęcia programu szkolnego! Jednak aby tak się stało, dziecko musi być wspierane i podekscytowany możliwości otwartych przez czytanie!

Artykuł napisany przez: