Dla kogo pianino

Dla kogo pianino

Na co czekamy! Dlaczego nie mamy ograniczenia emisji gazów TERAZ! Trzymamy wysłuchaniu ludzie mówią o postawieniu narodową pasję naszych nieszczęść energii, tak jakby pojedynczego umysłu, który kierował naszą szalenie udany program kosmiczny w 1960 roku. Dlaczego nie możemy zrobić z ochroną?

Według mnóstwa badań w ciągu ostatnich trzydziestu lat, dobrowolne zachowanie może zmniejszyć zużycie gazu o 20% w ciągu kilku miesięcy! Puchatek Puchatek pomysł, jeśli chcesz. Ale alternatywą jest to, że próbuje zapraszamy większą interwencję rządu i większe drażliwy-feely gry między dostawcami energii i regulatorów. Co gorsza, nadal ssać olej dół w tempie, które wymaga wiercenia ryzykowne i gwarantuje korupcji. Z drugiej strony, nie ma minusem podejmowania Conservation projektu krajowego.

Dla kogo pianino

Ale to działa? Rozważ to … połączenie rakieta cen gazu i gwałtowny gospodarkę jesienią 2008 roku było więcej niż wystarczająco dużo bólu, aby uzyskać przeciętny kierowca działać. Brak regulacji prawnych przekazywane żadne nowe samochody kupione, nie racjonowania. Ale zbiorowo, Ameryka zmniejszone zużycie gazu o ponad 4% w 2. połowie 2008. To prawda, 4%! Prawie 7 mld litrów benzyny!

Wpływ tej redukcji było odczuwalne przez wiele miesięcy. Jeden wielki ceny gazu powodem kiedyś tak niska od ponad roku było dlatego nadwyżka rafinowanego gazu wynikały z tego spadku konsumpcji i zajęło miesiąc mają być wchłonięte przez rynek. Co zrobić, jeśli zrobiliśmy to przez cały rok, co roku?

Dla kogo pianino

To będzie działać? Pewnie to będzie działać! Kilka litrów gazu zapisanych każdego tygodnia może wydawać się bez znaczenia dla jednej osoby, ale jeśli 100.000.000 ludzie robią, że mamy tsunami. I jest to jedyne rozwiązanie, które nie kosztują! NO wydatki rządowe. Woo Hoo.

Czy to teraz! 1. Powiedz znajomym, aby dostać się do prawdziwej gry.
Artykuł napisany przez: www.pirox.pl