Jak wyglada samodzielna nauka gry na instrumencie

Jak wyglada samodzielna nauka gry na instrumencie Ale (niespodzianka!), Nikt nie chciał go słuchać. Ostrzegł nas w drodze powrotnej wtedy, że kryzys energetyczny było jasne i obecne niebezpieczeństwo dla naszego narodu. Ale, że popełnił błąd, faktycznie prosi nas do zrobienia czegoś (westchnienie). Zapytał nas, aby oszczędzać gaz (podwójna gasp!) On namiętnie zapewnił, że każdy akt oszczędzania energii było aktem patriotyzmu.http://torby.pro/oferta/torby-biale-150-gm2 Silly wabbit!

Hej, Panie Prez., Nie mówią nam co robić! Został nagrodzony za swoje starania są wyśmiewane i oddalił jako Southern chama, którzy nie rozumieją, jak prace polityce. Znany dziennikarz telewizyjny Brit Hume był korespondentem Capitol Hill dla ABC News w tym czasie. On właściwie (i trochę arogancko) zauważył, że Amerykanie nie chcą być „skarcił” przez swojego prezydenta, a na pewno jak cholery nie docenić nich mówi, co robić. Wśród chór zawodzenia o rządowej ingerencji w nasze życie, komentarz Hume’a została uzgodniona z okrągło przez dość dużo wszyscy w Ameryce.

Jak wyglada samodzielna nauka gry na instrumencie

Komunikat został dostarczony głośno i wyraźnie. Nie prezydentem w ciągu 40 lat nie odważył sugerują, że my, wyborcy właściwie nic na naszej drodze do tego iluzorycznego „uzależnienie od zagranicznej ropy naftowej”. Nieśmiałym wysiłek został uruchomiony przez Baracka Obamę w kampanii prezydenckiej w 2008 roku, kiedy zasugerował, możemy zaoszczędzić dużo gazu (jak w miliardów galonów), czy po prostu regularnie sprawdzać naszą ciśnienie w oponach.

Jak wyglada samodzielna nauka gry na instrumencie

Jego przeciwnicy polityczni rzucili się na jego „płytkie rozumienie” potrzeb energetycznych kraju i niezwłocznie produkowanych skrzynek manometrów do opon z nadrukowanym napisem „Polityki energetycznej Obamy”. Jego republikański rywal John McCain, nawet używane rekwizyty, jak $ 25 pozycji Fundraiser dla swojej kampanii. Polityczny PR zamach było. I nic nie mówiono o wiele więcej o tym śmiesznego pomysłu (aż moja książka wyszła).

http://dotsplanet.pl
Artykuł napisany przez: