Najslynniejsi gitarzysci

Dlaczego rolnictwo ekologiczne źle, jeśli jest? Zostaliśmy poinformowani, że rolnictwo ekologiczne jest dobre dla naszego zdrowia. Zwolennicy mają trąbił wiadomość, że rolnictwo ekologiczne jest dobre dla środowiska. Jak mogłaby ona być złe?

Wydaje się, że w coraz większym stopniu, życie jest podzielone na tradycyjne i alternatywne. Każda ze stron twierdzi, swoje metody być lepszy od drugiego roku. Każdy próbuje zdobyć ludzi do ich strony. Tradycyjne nauki szkolnej walczy alternatywną. Medycyna konwencjonalna walczy medycyny alternatywnej. głównego nurtu kultury walczy alternatywnych subkultur.

Rolnictwo też bierze udział w walce przeciw, rolnictwie konwencjonalnym rolnictwie ekologicznym. Ekolodzy i te związane z ich zdrowiem zapewniają nas, że rolnictwo ekologiczne jest korzystne pod wieloma względami. Jednak inni twierdzą, że rolnictwo ekologiczne jest złe .

Dlaczego rolnictwo ekologiczne źle?

Wyniki badań

W 2002 roku szwajcarski naukowcy z Instytutu Badawczego Rolnictwa Ekologicznego opublikowane w „Scientist” bardzo nagłośnione badania. Ich analizy, która objęła 21 lat, w porównaniu z czterech rodzajów upraw. Dwa z tych typów były rolnictwo ekologiczne. Pozostałe dwa typy były konwencjonalne rolnictwo.

Dziennikarze szybko stwierdził, że badanie okazało rolnictwo ekologiczne było bardziej efektywne. Zwolennicy rolnictwa ekologicznego powiedział badania wykazały, że rolnictwo ekologiczne wykorzystuje 50% mniej energii. Fakty?

1. rolnictwo konwencjonalne jest 20 procent bardziej wydajne niż rolnictwo ekologiczne.

2. plony były znacząco niższe w rolnictwie ekologicznym.

3. Powyższe dwa fakty oznaczało oszczędności energii w rolnictwie ekologicznym były w rzeczywistości tylko około 19 procent na jednostkę wyprodukowanego upraw, a nie 50 proc.

Artykuł napisany przez: