Najslynniejsi perkusisci

4. Badanie nie testowałem rolnictwa ekologicznego przed najbardziej aktualnych metod rolnictwa konwencjonalnego. Gdyby eksperci znaczy, że 19 procent zaletą rolnictwa ekologicznego zniknie.

5. Aktualny rolnictwo konwencjonalne mecze rolnictwa ekologicznego, jeśli chodzi o korzyści dla środowiska. Obie mają pożyteczne owady, produkują mniej pestycydów i nawozów spływu i zmniejszenie erozji gleby.

6. Jakość żywności była niemal identyczna upraw tradycyjnych i ekologicznych. Zwolennicy rolnictwa ekologicznego od dawna twierdził, że ich jedzenie było o wiele lepsze.

7. Aktualne konwencjonalne metody uprawy wytwarzają takie same lub większe plony, o których mowa w pkt 1, powyżej.

Badania te nie, oczywiście, stwierdzić, że rolnictwo ekologiczne jest złe. Na pierwszy rzut oka, konkluzja jest bardziej, że rolnictwo ekologiczne nie jest bardzo różni się od obecnego rolnictwa konwencjonalnego. Istnieje większości istnieć inne powody, dla ludzi wierzących rolnictwo ekologiczne jest złe.

Rolnictwo ekologiczne Can Kill

Wiele zabrał ze szwajcarskiego studium realizacja, że ??jak Cambridge chemik John Emsley powiedział: „największą katastrofę rasa ludzka mogła sprostać tym wieku nie jest globalne ocieplenie, ale globalny konwersja do” farming’- organicznej [gdzie] szacunkowo 2 miliardy ludzie giną. „

Rolnictwo ekologiczne może dostarczyć żywność dla małych rynkach, ale w jaki sposób można go nakarmić głodujące narody? Jej przeciwnicy twierdzą, że obecny upraw tradycyjnych jest jedyną nadzieją dla tych ludzi. Jeśli zwracamy się całkowicie na produkcję ekologiczną, jak mówią, będziemy skazywać miliardy na śmierć głodową.

Trudne Rolnictwo ekologiczne

Alex Avery, Dyrektor Badań i Edukacji dla Centrum Hudson Institute for Global Issues Żywnościowego, opublikowane niedawno nową książkę, „The Truth About zdrowa żywność”. (2006) W tej książce, Avery oferuje beznamiętna przyjrzeć nieparzystych pochodzeniu i nienaukowe podstawę rolnictwa ekologicznego.

Artykuł napisany przez: www.plandeki.eu/plandeki-na-wymiar