Naprawy

Naprawy

Instrumenty muzyczne nie są wieczne, a im większa pasja, tym to właśnie one mają trudniej. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego w naszej firmie mogą Państwo nie tylko kupić zupełnie nowy instrument, lecz także naprawić używany. Zachęcamy do tego szczególnie osoby, którym zależy na tym, by nie wyrzucać prawie dobrego instrumentu tylko ze względu na to, że jest zużyty. Oczywiście wykonujemy przede wszystkim podstawowe naprawy, takie jak prostowanie gryfy i szlifowanie progów w gitarach i tym podobne, jednak nie boimy się również znacznie bardziej poważnych wyzwań.

Nasz zakład lutniczy zajmuje się profesjonalnymi instrumentami już od wielu lat, przywiązując niemałą wagę przede wszystkim do satysfakcji naszych klientów. Rzecz jasna staramy się przede wszystkim dbać o to, by byli Państwo zadowoleni z efektów, niezależnie od tego, jak poważnych napraw wymaga dany instrument. Oczywiście podejmiemy się każdego wyzwania, także ratowania Pomiary zapylenia na stanowiskach pracy instrumentów, które przeleżały dłuższą część swojego życia w wilgotnej piwnicy.

W większości przypadków sprawdza się stwierdzenie, że „nigdy nie jest za późno”, dlatego zachęcamy Państwa do kontaktowania się z nami w sprawie napraw instrumentów muzycznych. Jesteśmy przekonani, że bez względu na okoliczności, przy odrobinie pracy można naprawdę bardzo wiele osiągnąć.

Artykuł napisany przez: