Dla kogo wiolonczela

Dla kogo wiolonczela

Akt ochrony jest aktem patriotism.2. Popyt, że urzędniczki dokonać konserwacji priorytetem w ich agenda.3 energii. Naucz się korzystać z mniej gazu. Korzystać z internetu, czytać moją książkę, rozmawiać z ludźmi. Cokolwiek robisz – po prostu zrób to!

British Petroleum wkręca się i trzeba je naprawić. Ale w ciągu najbliższych kilku lat, musimy je i wszystkie ich kubki naftowe, aby nam olej. Regulatory wkręca się i muszą uzyskać ich cajones powrotem, a my absolutnie muszą im być nasi strażnicy, aby upewnić się, że przedsiębiorstwa energetyczne nie na skróty. Technologia jest w marszu i potrzebuje silnego wsparcia. Ale nic z tego nie zmienia nic o teraźniejszości.

Dla kogo wiolonczela

Cała paplanina o niezależności energetycznej jest tylko gorące powietrze, jeśli nie przyzna się prawdy – musimy użyć mniej gazu. Dobrą wiadomością jest to, że możemy to zrobić. Nie potrzebujemy zgody rządu lub regulacje rządowe lub przesłuchań w Kongresie, i nie trzeba czekać na technologii, aby dostać się do nas. Każdy z nas może zacząć używać mniej gazu do dziś. Kto wie, jak wielkie rzeczy, które mogą być? Przekonajmy się.

Dla kogo wiolonczela

UŻYWAJ mniej gazu TERAZ!

Fred Tutwiler jest najlepiej sprzedającą autor, który napisał na takie tematy jak piraci, przełomowej wydajności i rejsy na Karaibach. On jest autorem spisek idiotów: Przewodnika ostatecznym gazowo-Saver jest. książka Freda jest dostępny na pirox.pl jego stronie internetowej, a na Amazon.com.

Artykuł napisany przez: