Gra na instrumencie – czy warto pobierac prywatne lekcje

Gra na instrumencie - czy warto pobierac prywatne lekcje

Zostaliśmy aktywnie i pasywnie zachęcanie BP zrobić dokładnie to, co robią, gdy Deepwater Horizon eksplodował. Według Johna Hofmeister, były prezes Shell Oil, ten kryzys jest rzeczywiście nieuniknione wynik skręconej relacji istniejącej między spółkami naftowymi, polityków i opinii publicznej do głosowania.

spółek naftowych CompaniesOil są napędzane, aby ogromne krótkoterminowych zysków. Nie jest tajemnicą tam. Panuje przekonanie, że mają moralny obowiązek zrobić tylko to, bo to winni ich akcjonariuszy. Są po wszystkich firm naftowych. Najnowszy oburzenie z naszych brytyjskich kuzynów pokazuje samą temperaturę. BP może nie być w stanie wypłacić dywidendę i zyski mogą pochodzić polegać na. Wielu ludzi oczekuje koncerny naftowe, aby wads pieniędzy. Jeżeli nie, te ludzie się naprawdę wkurzony.

Gra na instrumencie - czy warto pobierac prywatne lekcje

PoliticiansAt tym samym czasie, w ostatnich ośmiu amerykańskich prezydentów, a ostatni OSIEMNAŚCIE kongresy, które patriotycznie trąbił niemożliwą aspiracji „uzależnienie od zagranicznej ropy naftowej”. Con działa tylko wtedy, gdy udaje, że możemy osiągnąć ten sham przez wiercenie, aby uzyskać więcej oleju w rezerwach kontrolowanych USA.

Gra na instrumencie - czy warto pobierac prywatne lekcje

TA DA! Nic dziwnego, że „pragnienie pieniędzy, a polityków firmami paliwowymi pragnienie władzy skończyło się na wspólnej ścieżce – wiertła, Dziecko, wiercić! Według Hofmeister, wszystko, co się stało prowadzących do tragicznej zadymie w Zatoce jest po prostu nieuniknionym rezultatem tego bezkrytyczne.

Żałosne Prawda jest taka, że ??tak długo, jak jesteśmy uzależnieni od ropy, będziemy uzależnione od zagranicznej ropy naftowej. Ameryka wdycha 25% ropy naftowej na świecie, a my tylko kontrolować 4% światowych rezerw ropy naftowej. Zrobić matematykę. Z oczywistych powodów, żadna ze stron nie chce fess do tej rzeczywistości.
Artykuł napisany przez: http://psychoterapiadom.pl