Granie na szkolnych akademiach a swiatowa slawa

Granie na szkolnych akademiach a swiatowa slawa

Jest to walka dzieje się w Wikipedii (nie jest zawsze?) Ten jest na margarynie kontra debaty masłem i redaktorzy Wikipedii zostały oflagowane stale zmieniających artykułu „margaryna” jako ewentualnie biased.It za istotny temat, ponieważ odpowiedź zawiasach w jednym z najważniejszych nieporozumień zdrowia ostatnich trzech dekad.www.mywiemyjak.pl

Typowym Wikipedia bitwa opinions.Looking w swojej historii, wydaje się, że będzie w zwykły sposób takich debat: z jednej strony „koryguje” zmiany drugiej osoby, to recorrected powrotem, i tak dalej, aż redaktorzy znosić bar i otworzyć debata, żeby go zadowolić. (Może mam iść? Nie, czekaj, aż kurz zamiera).

[Należy pamiętać http://www.sipi.com.pl/migracja-simatic-s5-do-innego-systemu/, że z pojęciem „margaryna”, jestem w tym niskotłuszczowej spreads.The ogólnej definicji jest to, że dziś jest 70% margaryny -80% tłuszczu (jak masło) i rozprzestrzenia niskotłuszczowe są less.Otherwise oni tylko similar.It, że można jeść trochę więcej niskotłuszczowej rozprzestrzeniania aby uzyskać ten sam uszkodzenie zdrowia.]

Granie na szkolnych akademiach a swiatowa slawa

Zanim wyjaśnię, dlaczego jest zły stan zdrowia w wojnach margaryna z masłem, będę szkic w kawałku z history.Skip tego, jeśli jesteś znudzony historii, ale nie wiń mnie, jeśli tracisz punkt później.

Historia margaryny

Granie na szkolnych akademiach a swiatowa slawa

początki

Wszystkie źródła podają, że margaryna rozpoczął jako konkurs prowadzony przez cesarza Napoleona III we Francji w połowie 19 wieku, aby znaleźć tani substytut masła dla francuskiej armii i produktu zwycięzcy poor.The’S, oleomargaryna była emulsją tłuszczu wołowego z odtłuszczone mleko, a jednocześnie wyraźnie nie było masła, było jadalne – i tanie.

Przez sześć lat, to i podobne spready stał się komercyjnym sukcesem w całej Europie i Ameryce Północnej, choć ich sprzedaż nie rywalizował butter.In Wielkiej Brytanii po raz pierwszy o nazwie „butterine ‚, ale po okazało sprzedawane jako adulterant w maśle, publicznego zapytania zaowocowało nazwą „margaryna” są wymagane.

Artykuł napisany przez: